Фото без описуОновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в регіонах, - рішення комісії ТЕБ та НС Урядовий портал повідомляє: «На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Крім того, з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій на територіях, де встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, встановлено обмеження з переліку, визначеного постановою Кабінету Міністрів № 641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Новий розподіл набув чинності з 00:00 години 12 жовтня 2020 р.

«Помаранчевий» рівень встановлено у:

Хмельницькій області – у містах Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута та у Волочиському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Красилівському, Летичівському, Новоушицькому, Старосинявському, Теофіпольському, Ярмолинецькому районах.»

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 12 жовтня Україні зафіксовано 4 420 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Загалом в Україні 265 454 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, із них 5 015 летальних, 114 410 пацієнтів одужали. Проведено 2 602 635 тестувань методом ПЛР. За добу одужало 903 пацієнти. Станом на ранок 12 жовтня до Центру надійшло 4 342 повідомлення про підозру на коронавірус. Загалом з початку 2020 року зареєстровано 333 713 повідомлень про підозру на COVID-19.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

За інформацією офіційного Інтернет-порталу.