Сьогодні 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь та творчості самобутніх майстрів, самодіяльних місцевих колективів.

Діяльність бібліотек нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка і потрібна людям. У бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Щиро дякую вам, дорогі працівники бібліотек, за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури!

Вітаю вас із професійним святом!  Бажаю міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

З повагою, селищний голова Віталій ЗДЕБСЬКИЙ.