Фото без описуСьогодні 15 вересня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано 54-й випадок COVID-19 від початку пандемії.

Головний лікар КНП «Старосинявського ЦПМСД» Надія Ананьєва коментує ситуацію:

«Станом на 15.09. всього випадків коронавірусної хвороби по Старосинявському району - 54. З них - на даний час хворіє 4 особи, 2 стаціонарно і 2 амбулаторно. Ситуація з новими випадками поки що стабілізувалася, проте щоденно на прийомі у сімейних лікарів є пацієнти з пневмоніями, які тестуються ПЛР-ДОСЛІДЖЕННЯМ на ймовірність виявлення коронавірусу. Дотримання соціальної дистанції, миття рук, масочний режим та виконання інших карантинних заходів - ваші помічники у боротьбі з пандемією. Будьте здорові!»

Ситуація: 15 вересня (станом на 9:00) в Україні 159 702 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3 264 летальні, 70 810 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 2 905 нових випадків. Загалом проведено 1 897 688 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 1267 пацієнтів.

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому станом на 9.00

15 вересня від початку пандемії зафіксовано 973 випадки захворювання на Covid-19 (9 нових випадків за добу). 466 осіб одужали (6 за добу), 20 хворих померли, 487 хворіє (156 лікується в стаціонарі).

Новий летальний випадок - 13 вересня померла жінка, 84 роки, із Хмельницького, була госпіталізована в Городоцьку ЦРЛ. Співчуваємо родичам та знайомим! У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 4145 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:00 176 хворих (2 дітей). Госпіталізували 9 хворих, з них 9 осіб із Covid-19 (8 мешканців Хмельницького). Хворі із підозрами не госпіталізовувалися. В інфекційній лікарні 173 хворих на Covid-19 (135 мешканців Хмельницького) і 0 з підозрою. В інфекційній лікарні 124 хворих із пневмонією, в міській дитячій лікарні - 2. Міська лікарня: у міській лікарні станом на 8:00 12 осіб із підозрою на Covid-19, 21 - хворі на Covid-19 60 хворих із пневмонією. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: у столиці почали діяти нові карантинні обмеження. Так, до обмежень «зеленої» та «жовтої» зони додалися такі заборони:

• заборонено діяльність закладів розміщення, крім готелів;
  • заборонено діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;
  • заборонено діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, окрім закладів, що можуть забезпечити перебування відвідувачів у форматі не більше 1 особи на 10 кв. метрів;
  • заборонено проводити масові заходи за участю понад 220 осіб та понад 1 особа на 10 кв. метрів;
  • відвідування занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволено групам до 20 осіб;
  • перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки з розрахунку 50% місць для сидіння;
  • у музеях, бібліотеках, ТРЦ та закладах побутового обслуговування дозволяється перебування не більше 1 особи на 10 кв. метрів.

Користуйтеся тільки перевіреними офіційними джерелами інформації та будьте здорові! Дотримуйтеся карантинних заходів! Бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.