У ДАШКІВЦЯХ ПІДСИПАЛИ ЦЕНТРАЛЬНУ ГРУНТОВУ ДОРОГУ

Дата: 15.09.2020 16:39

У селі Дашківцях внаслідок індивідуальних підключень до мережі водогону кількох власників домогосподарств на центральній грунтовій дорозі у село утворилися вибоїни та ями, які за кілька днів перетворили вулицю на непрохідну. Спільними справами ділянку вуличної дороги відремонтовано.

Власні зусилля у вирішенні цього питання об’єднали: селищний голова Віталій Здебський, депутат Хмельницької обласної ради 7-го скликання (співвласник ТОВ «Фінден» (Новосинявський гранітний кар’єр) В’ячеслав Антонюк, який забезпечив сумішшю 25 т якісного щебеню та відсіву для проведення ямкового ремонту ділянки дроги.

Працівники КП «Старосинявський центральний водоканал №1» (керівник Валентин Матіяш) організували виконання робіт – ліквідовано критичні ділянки сільської вуличної дороги.

Як зазначив В.Здебський, співпраця із усіма бажаючими керівниками підприємств щодо ямкового ремонту сільських вуличних доріг триває, і має важливе значення для жителів громади.

КП «Старосинявський ЦВК №1»