Фото без описуСпільні справи на розвиток громади об’єднують і надають реальну можливість досягти позитивних результатів. Щоб покращити благоустрій сільських вуличних доріг в с.Нова Синявка, спільні зусилля у вирішенні цього питання об’єднали: селищний голова Віталій Здебський, депутат Хмельницької обласної ради 7-го скликання (співвласник ТОВ «Фінден» (Новосинявський гранітний кар’єр) В’ячеслав Антонюк, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, голова ФГ «Новосинявське» Сергій Кравчук.

У співпраці селищного голови Віталія Здебського із ТОВ СП «Нібулон» (керівник Олексій Вадатурський) було закуплено 360 т щебеню для поточного ремонту сільських вуличних доріг у селі Нова Синявка. Вагому допомогу надав керівник ФГ «Новосинявське» Сергій Кравчук у вивезенні матеріалу на ділянки доріг та розгортанні щебеню. Розпочали із вулиць: Енгельса, Ткацька, Зарічна, охоплено ремонтом вулиці всього села.

В організації робіт із ямкового ремонту села взяли активну участь селищний голова В.Здебський, депутат районної ради М.Маліновський, діловод Старосинявської ОТГ Л.Шафорост.

Для ефективного виконання робіт потрібно було використання відсіву, що покращило б благоустрій вулиць. Розуміючи гостру проблему якості ремонтних робіт вчасно із власної ініціативи надав допомогу виконавцям депутат Хмельницької обласної ради 7-го скликання (співвласник ТОВ «Фінден» (Новосинявський гранітний кар’єр) В’ячеслав Антонюк – забезпечив гранітною сумішшю – 600 т і вивезенням на складні ділянки доріг. Як зазначив В’ячеслав Вікторович, що підтримка напрямку ремонту сільських доріг на часі, тому не зупинятиметься на Новій Синявці, незабаром розпочнуть ямковий ремонт критичних ділянок вуличних доріг у Старій Синяві.

Селищний голова Віталій Здебський відмітив, що практика виконання важливих питань інфраструктури та благоустрою сіл у співпраці із керівниками агроформувань, промислових підприємств є ефективною, тому щиро вдячний за розуміння, відновлення роботи гранітного кар’єру, надану допомогу жителям, а селищна рада в свою чергу сприятиме їхньому розвитку та підтримці.

Прес-служба Старосинявської ОТГ.