Фото без описуСьогодні 06 серпня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано ще одного хворого на COVID-19.

Головний лікар КНП «Старосинявського ЦПМСД» Надія Ананьєва коментує ситуацію:

«Сьогодні, 06.08.2020 року, надійшли результати вибіркового планового тестування медичних працівників на коронавірусну хворобу. У 1 медика, жительки Старої Синяви, що попередньо контактувала з підтвердженим випадком на СОVID-19, виявлено коронавірус. В зв'язку із погіршенням стану особа госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні. Наголошу, що через контакт з хворим на СОVID-19, медик перебувала вдома на самоізоляції. Встановлюється коло контактних осіб.»

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 6 серпня зафіксовано 1318 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 - це антирекорд з кількості хворих на добу.

06 серпня (станом на 9:00) в Україні 76 808 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1819 летальних, 42 524 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1318 нових випадків. Загалом проведено 1 116 641 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 997 пацієнтів. Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Львівській (197), Харківській (142), Івано-Франківській (127) та Одеській (110) областях і в місті Києві (180).

На Хмельниччині сьогодні: У Хмельницькому станом на 9.00 6 серпня від початку пандемії зафіксовано 159 випадків захворювання на Covid-19. 82 особи одужали, 74 хворіє (27 лікується в стаціонарі), 3 померли. Нові випадки: чоловік, 54 роки, лікується амбулаторно, чоловік, 27 років, лікується амбулаторно, контактна особа раніше виявленого хворого, перебуває у Віньковецькому районі, зареєстрований у Хмельницькому, чоловік, 40 років, лікується амбулаторно, виявлений через тестування у приватній лабораторії, жінка, 42 роки, лікується амбулаторно, також позитивний тест на Covid-19 виявили ще у 9 працівників облдержадміністрації, деталі по решті нових випадків уточнюються. Одужали: жінка, 57 років, лікувалася в стаціонаріінфекційної лікарні, жінка, 29 років, лікувалася амбулаторно, жінка, 60 років, лікувалася в стаціонарі інфекційної лікарні, чоловік, 31 рік, лікувався в стаціонарі інфекційної лікарні, чолові, 35 років, лікувався в стаціонарі інфекційної лікарні. У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 1281 випадок захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:30 125 хворих (0 дітей). Госпіталізували 13 хворих, з них 6 з Covid-19 (1 мешканець Хмельницького) і 6 осіб із підозрою (3 мешканці Хмельницького).

В інфекційній лікарні 94 хворих на Covid-19 (27 мешканців Хмельницького) і 6 осіб із підозрою (3 мешканці Хмельницького).

Пневмонії: в інфекційній лікарні 83 хворих з пневмонією, в міській лікарні - 4, в міській дитячій - 3. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: вже зовсім скоро українські освітні заклади відчинять свої двері для школярів. Основні правила МОЗ щодо організації освітнього процесу: суворе дотримання соціальної дистанції, вхід у приміщення школи й пересування по ньому тільки в масках, заборона допуску батьків.

Не будьте легковажними щодо свого здоров’я, бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.