РОЗГЛЯНУЛИ ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ СЕЛА МШАНЕЦЬ

Дата: 21.07.2020 16:06

ІІІ-тє пленарне засідання 68-ої чергової земельної сесії селищної ради завершило  роботу на  550 питанні порядку денного сесії. Депутати розглянули усі земельні питання - Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що стосувалися виділення по 2 га за межами населеного пункту с.Мшанець.

Сесію вели – селищний голова Віталій Здебський та секретар селищної ради Наталія Гарник, участь в роботі  3-го пленарного засідання взяли 18 депутатів селищної ради.
Розглянули  210 питань, зупинилися на 550-ому питанні порядку денного із внесеними змінами.

На цьому ІІІ-тє пленарне засідання 68-ої чергової сесії завершилося. Наступні  землі  депутати розприділятимуть  жителям села Пилява, Олексіївка, Миколаївка, Вишневе, Олександрівка.
68-а чергова сесія  (4-те пленарне засідання)  продовжить свою роботу  завтра в середу – 22.07.2020р. о 10.00 в дворі адмінбудинку.

За матеріалами 3-го пленарного засідання 68-ої чергової сесії.