ВИПАДКІВ COVID-19 ЗБІЛЬШИЛОСЯ В ЛИПНІ в УКРАЇНІ

Дата: 17.07.2020 14:58

За інформацією головного лікаря КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надії Ананьєвої: «Виявлений пацієнт с. Адампіль з пневмонією, СОVID-19 позитивний ( за результатами ПЛР-ДОСЛІДЖЕННЯ), госпіталізований 16.07.2020р.  в інфекційне відділення Хмельницької інфекційної лікарні. Загальна кількість контактних осіб 12 чоловік, з них 3 медпрацівників, З дитини. Всі особи попереджені про дотримання режиму самоізоляції та знаходяться на постійному контролі сімейних лікарів.»

В Україні зафіксовано 809 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 17 липня (станом на 9:00) в Україні 57 264 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1456 летальних, 29 769 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 809 нових випадків. Загалом проведено 854 064 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 838 пацієнтів.

За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (132), Івано-Франківській (67), Харківській (64), Закарпатській (63) областях та в місті Києві (76).

У Хмельницькій області  станом на 9.00 год. - 945 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в  інфекційній лікарні станом на 8:00 83 хворих, з них 3 дитини.  Госпіталізували 9 хворих: 3 особи із  COVID (різні райони області), 6 осіб із підозрою на COVID-19 (3 мешканці Хмельницького). В інфекційній лікарні зараз 48 хворих на COVID (7 мешканців Хмельницького) та 7 осіб з підозрою (3 мешканці Хмельницького).  Пневмонії:  в інфекційній лікарні 47 хворих на пневмонію, в міській лікарні - 5, в міській дитячій - 0.

МОЗ вважає пріоритетним розвиток екстреної медичної допомоги. Цього року Уряд збільшив її фінансування приблизно на 1,3 млрд. грн.

Постановою Уряду №392 передбачається, що перевезення пасажирів у транспорті повинно відбуватись у кількості, яка не перевищує кількість місць для сидіння. У разі слідування транспортного засобу до регіонів зі складною епідеміологічною ситуацією, дозволяється перевезення пасажирів в межах 50 відсотків місць.

За останній місяць кількість випадків інфікування COVID-19 в Україні збільшилась в порівнянні з травнем-початком червня. Для профілактики поширення коронавірусу МОЗ закликає громадян дотримуватись маскового режиму, соціальної дистанції та користуватись антисептиками.

За оперативною  інформацією  Старосинявської  ОТГ.