Фото без описуСьогодні відбулася 67-а позачергова сесія селищної ради, яку провів селищний голова Віталій Здебський за участю 18 депутатів селищної ради. Сесія проходила відповідно до карантинних вимог – у дворі адмінбудинку. Депутати розглянули одне питання «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік», про що інформувала заступник начальника управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Інна Гноянко.

У проекті пропонується направити перерозприділені кошти в сумі 967,6 тис гривень на: загальноосвітні школи- 539,4 тис. гривень

• придбання модемів для передачі даних споживання природного газу для Заставецької філії Старосинявського НВК, Мшанецького НВК, Пасічнянського НВК, Бабинської гімназії – 29,0 тис.грн. гривень,
  • оплата послуг для виготовлення технічних умов по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних показників лічильників природного газу в сумі 8,0 тис.грн.,
  • оплата послуг по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних показників лічильників природного газу в Пасічнянському НВК, Мшанецькому НВК, Заставецькій філії Старосинявського НВК в сумі 315,0 тис. гривень,
  • оплата послуг по підключенню до мережі водопостачання Мшанецького НВК та Паплинецької ЗОШ в сумі 149,9 тис. гривень,
  • оплата водопостачання в сумі 30,0 тис. гривень,
  • оплата послуг за вивезення твердих побутових відходів в сумі 7,5 тис. грн.

Дошкільні навчальні заклади - 298,4 тис гривень

• придбання модемів для передачі даних споживання природного газу для Заставецького ДНЗ та Пасічнянського ДНЗ в сумі 11,6 тис. гривень,
  • оплата послуг для виготовлення технічних умов по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних показників лічильників природного газу для Старосинявського ДНЗ №1 «Зернятко», Старосинявського ДНЗ №2 «Теремок», Заставецького ДНЗ «Барвінок» в сумі 6,0 тис. гривень,
  • оплата послуг по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних показників лічильників природного газу в Старосинявському ДНЗ №1 «Зернятко», Заставецькому ДНЗ «Барвінок», Пасічнянському ДНЗ сумі 210,0 тис. гривень,
  • оплата послуг по підключенню до мережі водопостачання Паплинецького ДНЗ в сумі 30,3 тис. гривень,
  • оплата послуг по просоченню дерев’яних конструкцій даху Пасічнянського ДНЗ в сумі 25,0 тис. гривень,
  • поточний ремонт блискавкозахисту в Пасічнянському ДНЗ в сумі 10,0 тис. гривень,
  • оплата послуг за вивезення твердих побутових відходів в сумі 5,5 тис. гривень);

Інші заклади освіти - 79,8 тис. гривень (оплата праці – 70,0 тис.грн. та придбання газонокосарки – 9,8 тис. грн.).

Програму розвитку освіти Старосинявської селищної ради Старосинявського району Хмельницької області на 2017 – 2020 роки – 50,0 тис.грн. гривень

• премія для відзначення переможців обласних і Всеукраїнських інтелектуальних змагань, учнівських олімпіад до свята «Vivat» в сумі 20,0 тис. гривень,
  • видатки на відрядження для забезпечення участі команди селищної ради у чемпіонаті області по футболу у сумі 30,0 тис. грн.

Лічильна комісія у складі голови Сергія Наумця, членів комісії Олександра Логвина, Ганни Сивопляс зафіксувала результати голосування в карточках для персонального голосування. Депутати підтримали даний проект рішення одноголосно.

Підсумки роботи підвів селищний голова Віталій Здебський. Депутати Галина Симчишина, Юрій Гурин порушували питання благоустрою приміщень навчальних закладів та доріг, котрі знаходяться на обслуговуванні Служби автомобільних доріг Хмельницької області та комунальних доріг селищної ради. Голова громади коротко проаналізував непростий фінансово-господарський стан роботи ОТГ за І півріччя 2020 року, який склався внаслідок пандемії COVID-19, ніхто такого не передбачав. Селищний голова Віталій Здебський зауважив, що у 2019 році депутати підтримали проекти виконання робіт, які ще до нині із селищного бюджету не можна проплатити – це ямковий ремонт вуличних доріг на Лисогорі, які в тому році висипали, а в цьому році сильні дощі знову вимили ями; це будівництво водогону в с.Паплинцях, роботи з якого профінансували лише частково; це будівництво свердловини в с.Буглаях, будівництво тротуару по вул. Івана Франка. А зараз потрібно віднайти до 1 вересня співфінансування на придбання сучасного шкільного автобуса, який буде підвозити дітей з Пилявки до Пиляви. Ситуація із пандемією завадила вчасному наповненню селищного бюджету, і відображається на результатах запланованих робіт.

Щодо розчистці тротуарів та доріг від мікрорайону Цукрозаводу до Нової Синявки, Заставець, то ці ділянки доріг знаходяться на обслуговуванні Служби автомобільних доріг Хмельницької області, селищна рада уже зверталася з відповідним офіційним листом, щоби навести благоустрій на території цих ділянок, надішлемо ще повторне звернення. Щодо ремонту певних ділянок вуличних доріг, то до цього питання можна буде повернутися після оплати виконаних робіт по інших об’єктах.

Сесія тривала близько години.

Прес-служба ОТГ.