Фото без описуУ Новій Синявці відбулася конструктивна зустріч депутата Хмельницької обласної ради В’ячеслава Антонюка із селищним головою Віталієм Здебським, в.о. старости села Нова Синявка Галиною Пилипчук та працівниками Хмельницької дирекція АТ «Укрпошта» (смт Стара Синява). Обговорено питання життєдіяльності села та роботи відповідних служб, котрі працюють на території нової Синявки.

Депутат обласної ради В’ячеслав Антонюк:

«Часто виявити й вирішити певні труднощі можливо під час особистого спілкування. Саме так в розмові з головою Старосинявської ОТГ Віталієм Здебським я дізнався про незручності листонош с. Нова Синявка: адресатів багато, одразу всіх не обійдеш. Тому я вирішив допомогти як співробітникам пошти, так і позбавити жителів потреби довго чекати свою кореспонденцію чи пенсії. Для цього я власним коштом придбав сучасні велосипеди та передав їх сьогодні старості с. Нова Синявка Галині Пилипчук для потреб місцевого відділення пошти. Переконаний, з появою двоколісного транспорту, тепер пенсія та кореспонденція буде доставлятись вчасно.»

Селищний голова Віталій Здебський:

«Територія сіл, яку обслуговують поштарі, велика, і надавати поштові послуги доводиться непросто. У Новій Синявці – 368 жилих дворів, у Йосипівці – 80; територія мікрорайону Заводу (Цукрозавод) – більше 500. Враховуючи ще й чималу протяжність. Щиро вдячний за розуміння проблеми депутату обласної ради В’ячеславу Антонюку та за підтримку працівників поштового відділення»

В.о. старости села Нова Синявка Галина Пилипчук:

«Наше село одне із найбільших населених пунктів громади – чисельність населення 933 жителі, протяжність села – 7 км. Звісно, що обійти за день усі двори важко… Висловлюю подяку депутату обласної ради В’ячеславу Антонюку та селищному голові Віталію Здебському за розуміння ситуації та підтримку».

Прес-служба ОТГ.