Фото без опису24 червня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано 2 випадки пневмонії.  Всього 12 випадків коронавірусної інфекції.

Головний лікар КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надія Ананьєва інформує:

«Сьогодні виявлено з ГРВІ - 1 дитина, 2 -ох пацієнтів з пневмонією, 1 госпіталізований у важкому стані в палату інтенсивної терапії Старосинявської ЦРЛ. Результати зразків біологічних матеріалів відібрані.

Всім особам, що контактували з хворими на коронавірусну інфекцію (2 осіб з села Олексіївка) в зв'язку з закінченням періоду самоізоляції також відібрано зразки біологічних матеріалів на ПЛР діагностику. Очікуємо результати впродовж 2-3 днів. Прохання до усіх, дотримуйтеся правил карантину, носіть маски в громадських місцях, подбайте про власний захист і здоров’я!»

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 24 червня зафіксовано в Україні 39 014 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1051 летальний, 17 409 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 940 нових випадків. Загалом проведено 594 602 тестування методом ПЛР. Сьогодні, 24 червня, Україна поставила новий антирекорд за кількістю інфікованих коронавірусом. За останню добу на COVID-19 захворіло 940 осіб. Епідеміологічна ситуація вкрай напружена і небезпечна! Через недбале ставлення до основних інструкцій та рекомендацій з протидії епідемії ми маємо страшний результат - кількість хворих збільшилась утричі. Пам'ятайте: 940 - це не просто цифри. За кожною з них - життя людини.

В Україні за минулу добу зафіксовано 940 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 82 у дітей та 105 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 217 осіб. За добу одужали 453 особи, померли 16 осіб. За останню добу проведено 23 721 тестування, з яких 13 191 методом ПЛР, 10 592 методом ІФА. ? За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (203) та Рівненській (126) областях та в місті Києві (99).

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому станом 24 червня від початку пандемії зафіксовано 45 випадків захворювання на Covid-19. 42 особи одужали, 1 людина померла і 2 хворіє (1 лікується в стаціонарі, 1 амбулаторно). 2 нові випадки - чоловіки 52 та 26 років. У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 635 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:00 81 хворий (1 дитина). Госпіталізували 6 осіб, з них 3 хворих на COVID-19 (1 мешканець Хмельницького) і 3 особи із підозрою на COVID-19 (1 мешканець Хмельницького). В інфекційній лікарні 48 хворих на COVID-19 (1 мешканець Хмельницького) і 3 особи із підозрою на COVID-19 (1 з Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 46 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 2, в міській дитячій - 0. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ попереджає: дотримуйтесь соціальної дистанції, мийте руки якомога частіше та обов'язково використовуйте захисні маски та дезінфектори. Пам’ятайте, що прості речі рятують ваше життя і життя ваших близьких! Бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.