Фото без опису23 червня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано 2 випадки бронхопневмонії. Всього 12 випадків коронавірусної інфекції. Лікарями Старосинявської ЦРЛ зроблено за минулу добу 1 швидкісний тест. Загальна кількість швидкісних тестів – 60. Зафіксовано 3 приїжджих із-за кордону – з Польщі.

Головний лікар КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надія Ананьєва інформує:

«Сьогодні зафіксовано 2 випадки бронхопневмонії,  одна із них - у контактної з хворою на COVID-19. Лікарі відібрали зразки біологічних матеріалів на ПЛР, очікуємо результатів. Хворі на COVID (2 особи) продовжуть лікування в Хмельницькій інфекційній лікарні. Як бачимо, ситуація із COVID-19 не залишає у спокої українців, тому прошу вас, будьте обережні, дотримуйтеся правил карантину, носіть маски в громадських місцях, подбайте про власний захист і здоров’я!»

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 23 червня зафіксовано в Україні  (станом на 9:00)  38 074 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1035 летальних, 16 956 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 833 нові випадки, з них 55 у дітей та 92 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 153 особи. Одужали за добу 314 осіб, померли 23 особи. За останню добу проведено 19404 тестування, з яких 9900 методом ПЛР, 9504 методом ІФА. Загалом проведено 580 814 тестувань методом ПЛР. За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (240), Закарпатській (103) та Рівненській (75) областях.

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому станом на 9.00 23 червня від початку пандемії зафіксовано 43 випадки захворювання на Covid-19. 41 особа одужала, 1 людина померла і 1 хворіє. У Хмельницькій області станом на 9.00 год. - 625 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 8:30 87 хворих (1 дитина). Госпіталізували 9 хворих, з них 6 осіб із COVID-19 (з різних районів області) і 3 особи із підозрою на COVID-19 (2 мешканці Хмельницького). В інфекційній лікарні зараз 53 хворих на COVID-19, з них 1 мешканка Хмельницького. Сьогодні її планують виписувати (жінка 60 років). Ще 5 осіб із підозрою на COVID-19 (2 мешканці Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 54 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 2, в міській дитячій - 0. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: детальну інформацію про виїзд українців за кордон з актуальною інформацією щодо кожної країни розміщено на сайті Міністерства закордонних справ. Щодо проведення масових заходів у приміщенні. Максимально допустима кількість осіб - 10, і лише з суворим дотриманням епідеміологічних правил. Проведення ЗНО в Україні за епідеміологічними показниками можливе. Будьте обережні, бережіть своє здоров’я!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.