Фото без описуЗасідання виконавчого комітету селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський, сьогодні проходило на відкритому повітрі – в господарському дворі адміністративного будинку згідно карантинних обмежувальних заходів. Участь в роботі взяли 26 членів виконкому.

Під час засідання розглянуто питання:

• 1. Про схвалення проекту рішення «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік», про що інформувала Мирослава Кузьмич, начальник управління фінансів виконавчого комітету селищної ради.
  • 2. Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Старосинявської селищної ради - суть питання розповів Віктор Паціюк, головний спеціаліст відділу комунального майна, житлово- комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради.
  • 3. Про уповноваження територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) доповів Петро Чорний, директор КП «Старосинявський територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг).
  • 4. Про затвердження висновків опікунської ради при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради інформувала Галина Паращина, головний спеціаліст – юрисконсульт юридичного відділу Старосинявської селищної ради.
  • 5. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» за 2019 рік розповіла Надія Ананьєва, головний лікар Старосинявського комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  • 6. Про звіт про роботу комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»

Старосинявської селищної ради за 2019 рік - розповідав Юрій Чешньовський, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Старосинявської селищної ради .

Селищний голова Віталій Здебськйи підбив підсумки роботи виконавчого комітету.

Прес-служба ОТГ.