ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА СТАРОСИНЯВЩИНІ

Дата: 21.05.2020 14:29

Сьогодні 21 травня українська громадськість та українська діаспора в різних країнах Світу відзначає Всесвітній день вишиванки. Це міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Зазвичай, дата проведення - щороку в третій четвер травня (у будній день).

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Цього дня кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Старосинявська громада підтримала всеукраїнську акцію «Код єдності» в цей день.

Від голови громади Віталія Здебського вручено подяки Старосинявської селищної ради та букети весняних квітів відомим на Старосинявщині досвідченим вишивальницям: Марії Макаровській, Ніні Метр, Людмилі Гуриній, Лілії Скрипник, котрі близько 30 років свого життя присвятили прекрасному мистецтву. Вишивальниці поділилися своїми секретами вишивки.

Теплі вітання звучали у цей день жителям Старосинявської громади від секретаря селищної ради Наталії Гарник та працівників культури Старосинявської громади. (ВІДЕО)

Прес-служба ОТГ.