Фото без описуСьогодні ситуація із виникненням випадків захворювання на COVID-19 на території Старосинявської ОТГ наступна: за вихідні 16.05-17.05.2020р. та за 18.05.20р. лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 4 хворих на ГРВІ: 1 дорослий, 3 – дітей, бронхопневмонії відсутні.

КНП «Старосинявська ЦРЛ» використала 33 швидкісних тестів, протягом минулої доби – 0.

Головний лікар КНП «Старосинявського ЦПМСД» Надія Ананьєва коментує ситуацію:

«Станом на 16.30 17.05.2020 року повідомляю, що нових підозр на коронавірусну інфекцію не зафіксовано. На лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні залишаються 3 пацієнти, їх стан задовільний.»

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 17 травня 18291 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 514 летальних, 5116 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 433 нові випадки.

В Україні за минулу добу зафіксовано 325 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 32 у дітей та 81 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 83 особи. Одужали за добу 160 осіб, померла 21 особа. За останню добу проведено 5098 тестувань методом ПЛР. Найбільшу кількість підтверджених випадків за останню добу зареєстровано у Львівській області (47), Рівненській області (41) та в місті Києві (41).

На Хмельниччині сьогодні: у м. Хмельницькому - 23 випадки захворювання на COVID-19. 17 хворих одужали, 1 особа померла, 5 лікуються (4 - лікарні, 1 - амбулаторно). У Хмельницькій області - 267 випадків захворювання. Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 9:00 79 хворих, з них четверо дітей. В інфекційній лікарні 58 хворих на COVID-19 і 8 хворих із підозрою на COVID-19 (3 з Хмельницького). Пневмонії: в інфекційній лікарні 45 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 4, в міській дитячій - 2. (Джерело: Хмельницька міська рада).

Дотримуйтеся правил карантину, особливо в громадських місцях! Зараз такий період часу, що кожен радіє чудовій погоді, сонцю та свіжому повітрю. Та, щоб і далі відчувати всі принади адаптивного режиму і крок за кроком повертатись до звичного способу життя, ви маєте чітко усвідомлювати, що небезпека зараження все ще існує, а тому маска і рукавички – це ваші постійні супутники всюди, де б ви не були, – застерігає МОЗ.

Бережіть себе та близьких!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.