ВЕСНЯНА АКЦІЯ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 30.04.2020 14:49

Старосинявська об’єднана територіальна громада сьогодні провела весняну акцію «Я люблю Стару Синяву!». Працівники селищної ради разом із працівниками культури, центральної бібліотеки та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» висадили у відкритий грунт в центрі містечка Стара Синява 90 кущів петуній, посіяли на клумбах біля Меморіалу Слави, пам’ятників ліквідаторам на ЧАЕС, АТО, афганцям, Матері і дитини, автозаправки – однорічники плетючі настурції та низькорослі жовті і бордові чорнобривці та фіалки.

Квіти та насіння було закуплено за власні кошти селищного голови, заступників, керівників структурних підрозділів, спеціалістів та комунальних підприємств селищної ради.

Зробити центр селища квітучим на усе літо, приємним та кольоровим, щоби підняти всім мешканцям настрій – вирішили одноголосно. Реалізація акції «Я люблю Стару Синяву!» стала продовженням осінньої акції благоустрою-2019. Завдяки спільній праці: селищного голови Віталія Здебського, заступників селищного голови Андрія Карпушина та Світлани Лакусти, секретаря селищної ради Наталії Гарник, керуючого справами апарату Оксани Бондарчук, керівників структурних підрозділів селищної ради – Богдана Німця, Олександра Пузирука, Мирослави Кузьмич, Інни Гноянко, Надії Синькович, Петра Постернака, Олега Ніколайця, Віталія Куцоконя, Наталії Куцоконь, Ганни Окоманчук, Ігоря Шевчука, Людмили Стегніцької, Наталії Дзюби, Володимира Мельника; керівників комунальних підприємств та установ селищної ради – Ігоря Федорчука, Валентина Матіяша, та спеціалістів селищної ради – Віти Гуриної, Оксани Тарнавської, Оксани Ростківської, Анатолія Лотишка, Людмили Панчук, Віктора Паціюка, Антоніни Буднік, Оксани Дудар, Олександра Тукала, Оксани Янківської, Марії Підопригори, депутата селищної ради Галини Холодняк, Олени Новохатської, Віталія Шамрая, Олександри Міщишиної, Галини Паращиної, Дмитра Осадчука, Людмили Руденко, Світлани Данилюк; працівників ЦНАПу - Тетяни Савченко, Зої Максімової, Валентини Юрчишиної, Тетяни Ситніцької, Віти Лукачек, Наталії Гурман, працівників Старосинявського ЦСССДМ ( директор Ірина Шостацька ), працівників культури, бібліотеки, комунгоспу, які приклали максимум зусиль для висадки кущів літніх квітів та упорядкування клумб.

Шановні мешканці Старої Синяви! Прохання бути взаємно ввічливими і цінувати особистий вклад кожного у розвиток селища, оберігати те, що зроблене для вашого блага, адже ми всі живемо в одному домі і прагнемо зробити його кращим та квітучим.

Просимо відразу повідомляти про випадки шкоди благоустрою селища. Цінуймо працю один одного!

Старосинявська селищна рада  щиро дякує  родині Григор із с.Заставець, приватним підприємцям Людмилі Крот та Тетяні Баллі за участь в акції та підтримку, які надали посадковий матеріал для прикрашення клумб; за їхню клопітку працю. Дякуємо вам щиро за участь в акції та підтримку!

Старосинявська ОТГ.