ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 24.04.2020 15:13

Шановні жителі Старосинявської громади, споживачі послуг з централізованого водопостачання та водовідведення! У зв’язку із карантинними обмеженнями, введеними урядом України з 12.03.2020, які спричинили несплату споживачами за послуги з централізованого водопостачання, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» терпить збитки, внаслідок чого із 28.04.2020 можливе від’єднання підприємства від електропостачання.

Споживачам централізованого водопостачання необхідно терміново!!! провести оплату наданих послуг з централізованого водопостачання та /або водовідведення, інакше, в кращому випадку, централізоване водопостачання буде здійснюватися згідно графіка або погодинно.

З повагою,

КП «Старосинявський ЦВК №1».