Хмельницька область, Хмельницький район

ЗАКУПИЛИ НЕОБХІДНІ ЗАСОБИ

Дата: 08.04.2020 17:00

На сьогодні на Старосинявщині станом на 08.04.2020 р. лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 9 хворих на ГРВІ: 5 дорослих та 4 дітей, 1 із бронхопневмонією. Випадків коронавірусу та підозр наразі не зареєстровано, про що підтвердили тести.

За кошти, зібрані на офіційних рахунках, медичним працівникам КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» та КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» проведено замовлення необхідних засобів індивідуального захисту. Вже закуплено лікарями необхідні засоби індивідуального захисту та препарати на загальну суму 113 632 грн. КНП «Старосинявський ЦПМСД» - 16 870 грн.; та КНП «Старосинявська ЦРЛ» - 96 762 грн. (Додаються накладні).

Старосинявська селищна рада  висловлює щиру вдячність усім громадянам, керівникам агроформувань та приватним підприємцям, котрі долучилися до акції допомоги лікарям та пацієнтам. У такий скрутний час кожна надана допомога вартує уваги та щирої вдячності, спасибі вам, що не стоїте осторонь проблем жителів Старосинявської громади.

Ситуація: За даними Центру громадського здоров’я станом 8 квітня в Україні зареєстровано 1668 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 52 летальні, 35 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 206 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: 8 квітня, станом на ранок, у Хмельницькій області в інфекційну лікарню Хмельницького госпіталізовано 3 пацієнтів з підозрою на COVID-19. Таким чином, в інфекційні лікарні залишається 8 хворих на COVID-19 (з них 4 мешканці міста) ще 6 осіб з підозрою (3 підозри з Хмельницького). Загалом в області 15 хворих на Covid-19. 7 хворих - мешканці міста (4 у лікарні і 3 лікуються амбулаторно).
Джерело: «vsim.ua - новинний ресурс №1 у Хмельницькому».

Прохання: сумлінно дотримуйтеся правил карантину! Провітрюйте приміщення, одягайте маску в громадських місцях, мийте руки та будьте обережні!

Піклуйтеся про себе та своїх близьких, дотримуйтеся дистанції у черзі за продуктами, допомагайте старшим людям. Будьте здорові!

Штаб оперативного реагування Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)