Хмельницька область, Хмельницький район

ПЕРЕЖИТИ СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ

Дата: 27.03.2020 16:50

Сьогодні 27 березня керівники агроформувань та жителі громади підтримали ініціативу селищного голови Віталія Здебського щодо профілактики та запобігання вірусу COVID-19 на Старосинявщині і надали допомогу медичним працівникам КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» та КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Селищним головою проведені переговори із керівниками агропідприємств – ПП «Мельник», с.Івки та ТОВ «Хмільницьке» щодо надання посильної допомоги жителям громади та медичним працівникам у захисті від COVID-19.

Допомога надійшла від керівників та окремих жителів громади: (Див. таблицю), інформуватимемо по мірі надходження будь якої допомоги.

Назва підприємства

Прізвище, ім'я та по-батькові

КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» грн.

КНП «Старосинявський ЦПМСД» грн.

Сума коштів всього, грн.

ПП

Олена Миколаєць

ПАТ «Хмельницьк

рибгосп»

Сладковський Ігор Віталійович

20000

ФГ «Велес-Агро-М»

Загородній Степан Миколайович

ТОВ «Агроінвест-зерно»

Гуменюк Леонід Іванович

АП НВП «Візит»

Юрчишин Микола Васильович

ПП «Іква-Агро»

Радченко Роман Павлович

ПСП «Обрій»

Крот Олександр Іларіонович

Всього

58 100

Селищний голова Віталій Здебський щиро дякує усім, хто долучився до спільної допомоги нашим медпрацівникам та пацієнтам медичних закладів: глибока вдячність вам за розуміння ситуації та підтримку, хай вам сторицею віддасться добра справа!

На сьогодні на Старосинявщині станом на 27.03.2020 р. зафіксовано лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» за добу 13 хворих на ГРВІ: 11 дорослих та 2 дітей; 1 госпіталізовано. За березень 2020 року всього зареєстровано 245 хворих на ГРВІ, 99 дітей, 146 дорослих, 22 госпіталізовано, 3 бронхопневмонії. Випадків коронавірусу та підозр наразі не зареєстровано.

Ситуація: в Україні зафіксовано 218 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 за даними Центру Громадського здоров’я, станом на 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 62 нові випадки. На Хмельниччині сьогодні підтвердили одну підозру захворювання на COVID-19 , хворий лікується у Хмельницькій інфекційній лікарні. (Джерело – Шепетівський міськміжрайонний відділ Хмельницького обласного лабораторного центру).

Прохання: дотримуйтеся карантину! Починайте свій день з фізичних вправ вдома. Провітрюйте приміщення, мийте руки та пам’ятайте: карантин - не канікули!

Піклуйтеся про себе та своїх близьких. Будьте здорові!

Штаб оперативного реагування Старосинявської ОТГ.