ДАВАЙТЕ СПІЛЬНО ПІДТРИМАЄМО!

Дата: 24.03.2020 18:05

Старосинявська селищна рада звертається до усіх керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, фермерів і підприємців з проханням за вашим бажанням надати додаткову посильну допомогу працівникам служб оперативного реагування. Наразі сформовано службами оперативного реагування відповідні потреби – дивитися ТУТ.

Прохання до вас долучитися у спільній справі з метою надання посиленого захисту у запобіганні вірусу.

Ви можете це зробити у зручний для вас спосіб: перерахувати кошти на офіційні рахунки лікувальних закладів або самостійно придбати відповідні засоби та матеріали і передати колективам служб оперативного реагування.

Бажаючим надати допомогу лікувальним установам та хворим повідомляємо про офіційні рахунки закладів охорони здоров’я:

КНП «Старосинявський ЦПМСД» надсилає реквізити:

Код ЄДРПУ 37329345;

р/р UA533154050000026007052319439 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПУ банку 14360570), код банку 315405.

КНП «Старосинявська центральна районна лікарня»

ЄДРПОУ/ДРФО 05481091 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405) відкрито рахунок: № UA273154050000026006052337207 (Поточний рахунок).

Штаб оперативного реагування Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Віктор Махній
2020-03-27 12:50:10

Офіційні рахунки медзакладів це дуже правильно, підримаймо, земляки! Інші, знаю вже давно, ніхто не проконтролює. Так що думайте!

Анонім
2020-03-25 20:15:13

Володимир
2020-03-25 18:25:35

Тут писали про Вікарську. Ми вже її бачили,коли приїзжала на хферму корів. Постояла похвалила Хитрика і поїхала. Їй пофіг,що працівниики не отримують зарплати. Великий борг до бюджету. Молоко,корми,дерть розкрадають кому не лінь. Поліція прикормлена. На землях господарства є радгоспний ліс "Дубина" посаджено багаторічні дуби но їх Покотили вже дорізають. Там свіжих 24 пеньки. Бровна частина зних Покотило завіз на склад пилорами в суботу приховано для порізки на буд матеріали або продаж. Де поліція,прокуратура,райком,районна рада? Господа правителі схаменіться! Ви на роботі за рахунок платників податків. Включайтеся в роботу,а не допомагайте розкрадати до кінця державне господарство.

Олена
2020-03-25 17:24:04

Андрій
2020-03-25 16:47:19

Ще хочу запитати у Вікарської. В Старосинявському районі карантину на вірус не стосується? Якщо потякуєте отаким злодюгам Таєнчукам, Братанюкам,Покотилам. Разом з ними і Русий вчора він вже вітав Таєнчука. Збрід пяний ототожнюється керівництву району.

Андрій
2020-03-25 16:38:58

Керівники району чи, як вас тепер називати? Напевне насамперед стосується голови Надії Вікарської, міліції, як ви могли вчора допустити масове зібрання пяної товпи біля і в середині контори радгоспу Пасічна. Їх там напоїв самогоном і зібрав Таєнчук бо дуже хоче бути директором радгоспу. Жителі Пасічної думали що є керівництво в районі і приведе отих пянюг злодіїв до порядку. Но де там. Таєнчук хвалиться, що з Вікарською в нього тандем і вона його підтримує. Це, що за напасть на на радгосп. Ми бачимо що керівникам району десь тримається господарство.