Фото без описуСьогодні на розширеній нараді із селищним головою Віталієм Здебським відверто обговорено хвилююче питання – об’єднання усіх можливих зусиль для покращення ситуації щодо забезпечення відповідними засобами захисту лікарів, пацієнтів та інших жителів громади від COVID-19.

Участь в роботі взяли голова райдержадміністрації Надія Вікарська, голова районної ради Василь Олійник, заступники селищного голови Андрій Карпушин та Світлана Лакуста, представники відділу освіти, молоді, спорту, культури та відділу культури виконкому селищної ради, Старосинявського відділення поліції, поліцейські офіцери громади, лікарі КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталій Макагонський та КНП «Старосинявський ЦПМСД» Алла Стадник, керівник РС ДСНС Мирослав Явдощук, активні приватні підприємці та фермери: Андрій Сопрук, Олександр Миколаєць, Василь Франчук та депутат селищної ради Олег Лучіцький.

На нараді кожен висловив власну думку, щодо сьогоднішньої ситуації дотримання карантинних заходів: не усі магазини, яким заборонено діяльність на час карантину, дотримуються режиму; деякі прибулі із-за кордону громадяни не хочуть самоізольовуватися – дано доручення поліцейським офіцерам ОТГ вжити попереджувальні заходи з метою безпеки.

Обговорено питання: яким чином, якими методами спільно організувати посилення допомоги в цей складний період лікарям, жителям громади та пацієнтам. Селищний голова Віталій Здебський зауважив, що селищна рада зобов’язується забезпечити довезення працівників служб, котрі займаються життєзабезпеченням громади, до робочих місць – лікарів, працівників газової служби, електромережі, поліції, водоканалу, комунгоспу, котрі цього потребують, і доручив апарату скласти маршрути довезення; наголосив на додатковому придбанні індивідуальних засобів захисту з метою безпеки.

Щоби зрозуміти сьогоднішню ситуацію і не розпалювати паніки, можете проаналізувати офіційні дані КНП «Старосинявський ЦПМСД»:

• за 3 місяці 2019 року на ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) захворіло 411 жителів району, із них 254 дитини. Протягом 2019 року грипом перехворіло 13 чоловік, із них 6 дітей. Діагноз: пневмонія зареєстровано у 97 дорослих і 8 дітей.
  • За 3 місяці 2020 року лікарями ЦПМСД зареєстровано 415 хворих з діагнозом ГРВІ, із них 227 дітей. На грип захворіло 22 чол.
  • В 2010-2011рр. під час епідемії «Пандемічного» або «Каліфорнійського» грипу з жовтня 2010р. по квітень 2011р. на ГРВІ захворіло 932 чол., із них 556 дітей. Діагноз: грип виставлений 58 жителям району, із них 58 дорослим у 5 дітей.

Тому прохання до усіх: споживайте інформацію з надійних джерел і пам’ятайте: вірус паніки страшніший за коронавірус. Всі актуальні та достовірні дані, рекомендації та інструкції - на офіційних каналах МОЗ України, лікувальних закладах КНП «Старосинявська ЦРЛ», «Старосинявський ЦПМСД», Старосинявська ОТГ. На сьогодні випадків захворювання коронавірусу та підозр не зареєстровано.

Бережіть себе та будьте здорові!

Бажаючим надати допомогу лікувальним установам та хворим повідомлено про офіційні рахунки закладів охорони здоров’я:

КНП «Старосинявський ЦПМСД» надсилає реквізити:

Код ЄДРПУ 37329345;

р/р UAUA533154050000026007052319439 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПУ банку 14360570), код банку 315405.

КНП «Старосинявська центральна районна лікарня»

ЄДРПОУ/ДРФО 05481091, про те, що йому в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405) відкрито рахунок: № UA273154050000026006052337207 (Поточний рахунок).

Прес-служба ОТГ.