A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

ОПЕРАТИВНО ПРО СИТУАЦІЮ: НАСТУПНІ НАШІ КРОКИ – ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ

Дата: 23.03.2020 18:24
Кількість переглядів: 1966

Сьогодні на розширеній нараді із селищним головою Віталієм Здебським відверто обговорено хвилююче питання – об’єднання усіх можливих зусиль для покращення ситуації щодо забезпечення відповідними засобами захисту лікарів, пацієнтів та інших жителів громади від COVID-19.

Участь в роботі взяли голова райдержадміністрації Надія Вікарська, голова районної ради Василь Олійник, заступники селищного голови Андрій Карпушин та Світлана Лакуста, представники відділу освіти, молоді, спорту, культури та відділу культури виконкому селищної ради, Старосинявського відділення поліції, поліцейські офіцери громади, лікарі КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталій Макагонський та КНП «Старосинявський ЦПМСД» Алла Стадник, керівник РС ДСНС Мирослав Явдощук, активні приватні підприємці та фермери: Андрій Сопрук, Олександр Миколаєць, Василь Франчук та депутат селищної ради Олег Лучіцький.

На нараді кожен висловив власну думку, щодо сьогоднішньої ситуації дотримання карантинних заходів: не усі магазини, яким заборонено діяльність на час карантину, дотримуються режиму; деякі прибулі із-за кордону громадяни не хочуть самоізольовуватися – дано доручення поліцейським офіцерам ОТГ вжити попереджувальні заходи з метою безпеки.

Обговорено питання: яким чином, якими методами спільно організувати посилення допомоги в цей складний період лікарям, жителям громади та пацієнтам. Селищний голова Віталій Здебський зауважив, що селищна рада зобов’язується забезпечити довезення працівників служб, котрі займаються життєзабезпеченням громади, до робочих місць – лікарів, працівників газової служби, електромережі, поліції, водоканалу, комунгоспу, котрі цього потребують, і доручив апарату скласти маршрути довезення; наголосив на додатковому придбанні індивідуальних засобів захисту з метою безпеки.

Щоби зрозуміти сьогоднішню ситуацію і не розпалювати паніки, можете проаналізувати офіційні дані КНП «Старосинявський ЦПМСД»:

  • за 3 місяці 2019 року на ГРВІ (гостра респіраторна вірусна інфекція) захворіло 411 жителів району, із них 254 дитини. Протягом 2019 року грипом перехворіло 13 чоловік, із них 6 дітей. Діагноз: пневмонія зареєстровано у 97 дорослих і 8 дітей.
  • За 3 місяці 2020 року лікарями ЦПМСД зареєстровано 415 хворих з діагнозом ГРВІ, із них 227 дітей. На грип захворіло 22 чол.
  • В 2010-2011рр. під час епідемії «Пандемічного» або «Каліфорнійського» грипу з жовтня 2010р. по квітень 2011р. на ГРВІ захворіло 932 чол., із них 556 дітей. Діагноз: грип виставлений 58 жителям району, із них 58 дорослим у 5 дітей.

Тому прохання до усіх: споживайте інформацію з надійних джерел і пам’ятайте: вірус паніки страшніший за коронавірус. Всі актуальні та достовірні дані, рекомендації та інструкції - на офіційних каналах МОЗ України, лікувальних закладах КНП «Старосинявська ЦРЛ», «Старосинявський ЦПМСД», Старосинявська ОТГ. На сьогодні випадків захворювання коронавірусу та підозр не зареєстровано.

Бережіть себе та будьте здорові!

Бажаючим надати допомогу лікувальним установам та хворим повідомлено про офіційні рахунки закладів охорони здоров’я:

КНП «Старосинявський ЦПМСД» надсилає реквізити:

Код ЄДРПУ 37329345;

р/р UAUA533154050000026007052319439 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПУ банку 14360570), код банку 315405.

КНП «Старосинявська центральна районна лікарня»

ЄДРПОУ/ДРФО 05481091, про те, що йому в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 315405) відкрито рахунок: № UA273154050000026006052337207 (Поточний рахунок).

Прес-служба ОТГ.


Коментарі:

Справедливий АТО
2020-03-24 20:17:58

Офігіти можна, в нас на передовій лінії захисту видко, де враг. А тут враів повно - ковбаса землю краде, Василь з нелегальною зброєю їзде, Юрра з майдану вже набрав, все шо можна, людей кругом об..ирає, Саша фонд хоче... Сочуствую голові і його заступнику, як ви це виносите? З цими сволочами як на передовій треба ...! А при такій ситуації люди в нас розумні, бачать зроблено багато. Хай оцінять цих тута писаків. Що краще б закатали рукави і працювали як патріоти, а не гадили б. Срам. Гидота. І не стидно? Ви сволочі, розібрали всю землю, а атошнікам не дали.

Анонім
2020-03-24 19:25:13

Шановна Світлана Віталіївна заступник голови селищного голови і ти сьогодні через 10 годин спростовуєш свій коментар А я вірю що це ти його написала КРАСАВІЦА ти наша Ядуже уважно читаю коментарі на сай

Лакуста Світлана Віталіївна, заступник селищного голови
2020-03-24 17:24:00

Шановні читачі сайту! Під вищевикладеною статтею був розміщений коментар нібито заступника. Вважаю за потрібне спростувати його, так як він не був написаний мною, заступником селищного голови. В цей важкий для всіх нас час давайте не будемо один одного обливати брудом та ображати. Давайте консолідуватися, всі разом об'єднаймо зусилля в боротьбі з цим страшним вірусом, який несе реальну загрозу життю та здоров'ю великої кількості людей.І допоможемо, хто чим зможе. Не важливо як саме. Чи спрямовувати кошти в громадську організацію, чи допомагати безпосередньо медичним закладам, чи просто купити продуктовий набір своїй старенькій сусідці, щоб вона зараз рідше виходила з дому та менше наражала себе на загрозу захворіти. Будьмо мудрішими, взаємоввічливими та небайдужими.

Адекватний
2020-03-24 11:27:00

Другий тиждень карантину, все тихо. Видно, деяким людям немає чим зайнятися, тільки почали щось організовувати, треба облити брудом. Синявський менталітет.

Заступник
2020-03-24 07:11:07

Небайдужому Васюню. Я ж в тебе навчилась. Я ж і в тебе була заступником.Ти що забув? А люди помнят як ти був головою без года неділя. Ти тоді прихопив аж 70га земельки. А це як говорять в Одесі дві великі різниці. Це як ми з тобою. Я красавіца а ти дрищ дрищем.

VASY для ІГОРЯ
2020-03-24 07:05:49

Небайдужий надав пропозицію про зменшення фонду оплати ОТГ. Адже в усусідньому Летичеві заробтна плата керівників ОТГ на мільйон гривень менша за Старосинявських АЛЕ Ж НАШІ ЕФЕКТИВНІШІ,

Лікар
2020-03-24 06:56:59

Для здоров'я людей саме головне дотримання гігієни , санітарних правил. Не підсилюйте паніку. У нас коронавірус розпочався ще з січня місяця. Пневмонія поширилася і різного роду ГРВІ саме в ці місяці. Нам усім здоров'я і спокою. Допоможіть одне одному. Вам 36,6.

Анонім
2020-03-23 23:43:22

Я був на нараді. Говорили про офіційні рахунки лікарських підприємств і тести, голова рда казала, поступлять в район за гроші державного бюджету 500 десь шт тестів і їх вистачить. Лікарні дали свої рахунки на додаткову допомогу. Мова була і про благодійний фонд. Хто куди вважає за правильне, хай перераховує. До чого тут стільки агресії... Важлива допомога.

Підприємець
2020-03-23 23:09:05

Сань ти не прав. Не гарячись. Ти на хвилі Вікарської. На корисливих емоціях Франчука. Не спіши усе вгамується і ми збиремо на багато більшу суму благодійності і купимо що необхідне. Я з тобою. Ми того варті.

Підприємець
2020-03-23 23:06:48

Миколайцю.Підтримую Вас. Не треба сперечатися і сваритися. Давайте без пополізму і демагогії. Але Ви уже зневажливо ставитеся до людей, які не хочуть давати гроші у Фонд. Я дам кошти лікарям на підтримку, і думаю, ви не маєте права мені вказувати і тикати носом. Маю свою голову.

Небайдужому Vasi від Ігоря
2020-03-23 22:49:37

Позиція голови ОТГ вірна - підтримка лікарів, звіт про кошти і закупівлі. А червоне плаття та законно зароблені кошти - це не хабарі в податковій із аграріїів і підприємців, і не легальна зброя та три кримінальні справи за плечима... І джип рав 4 Тойота майже за мільйон гривень, зад возити по людях на благодійний фонд збирати. Думаю, Вікарська оцінить реальний стан оцих діл. Путіну прівєт!

Олександр Миколаєць
2020-03-23 22:39:37

Не бачу резону спілкуватись із анонімами , лікарями та депутатами . Ми будем працювати як домовились . І нехай це буде не така велика сума яку дасть підприємець , лікар та анонім , но це буде наша підтримка . А решта осіб які будуть мати змогу допомогти нехай вирішують як їм це зробити .

Депутат
2020-03-23 22:24:14

Правильно, всім об'єднати зусилля і кошти використати за цільовим призначенням. Це буде добре. Офіційні рахунки треба і правильно. А крупні підприємства наврят чи кинуть гроши на благодійний. Вони без вашого благофонда і відома куплять і полісменам і пожарникам засоби, одяг.

Олександр Миколаєць
2020-03-23 22:15:58

Зараз не час сперечатись , а час об’єднувати зусилля і працювати

Олександр Миколаєць
2020-03-23 22:14:04

Аноніму . Ніхто не заперечує . Відкривайтеся , приходьте на наради . Не пишіться анонімом . Вносьте пропощиції . Давайте на лікарню перераховувати , тільки прошу нехай лікарня закуповує прозоро , оперативно , і робить розпреділення на інші організації офіційно , передаючи це по актах передачі .

Анонім
2020-03-23 22:01:00

Тут здравий смисл треба. А не робити натиск на всіх. Вісім відомо, куди гроші з благодійного Данчукового фонда ділися. Іспарилися. А ТО ЩО РАХУНКИ ОФІЦІЙНІ лікарні і центру, то кошти підуть за призначенням. І їх можна проконтролювати і людям прозвітувати. Хоч, давай у вайбер рахунок благодійного фонду і подивися, куди розумні підприємці і землевласники більше коштів кинуть ? О то чуть не ядом свище ... заінтесованість пішла фондом.

Олександр Миколаєць
2020-03-23 21:53:29

Лікарю . Є два вида тестів . Перший - експрес , робиться на слизову оболонку . Другий із аналізу крові , із вашого коментар бачу чо Ви лікар ще той . В. Ще заяву на відпустку не написали ?

Олександр Миколаєць
2020-03-23 21:49:24

Підприємцю . Питання потреби на нараді зобов’язали озвучити лікарям . І уже є заявки . Прошу Вас долучатись до групи у вайбері «Група взаємореагування» там буде видно усі Потреби . А якщо Ви підприємець то прошу долучитись до гарної справи і не ради популізму а для підтримки медицини і людей які будуть забезпечувати нашу життєдіяльність у складний період . Фермери домовились що це буде 20 грн з гектара , а Ви що запропонуєте?

Лікар
2020-03-23 21:45:24

Пане Миколайцю, а Ви хоть петраєте в лікарських тестах. Ми лікарі не знаємо які на сьогодні потрібні для лікарень первинної ланки і тому подібне. Не спішіть, вгамуйтеся. Насамперед належним чином розібратися кому і навіщо?

Підприємець
2020-03-23 21:37:41

Зібрання відбулося це добре но як для мене то є питання,а хто вивчив,кому і в чому нагальна потреба. Зразу збирають гроші,відкривають фонд. При Данчуку вже відкривали один фонд і відомо де ті гроші поділися. Тепер вже Вікарська взялася за фонд. Чуть що підприємці, а за нами теж люди, які працюють. А чому Вікарські, Олійнику не подумати і не перерахувати декількаденний заробіток на закупівлю необхідного для лікарень. Без отої роботи , що вони роблять район може обійтися. Здебський теж повинен зобов'язати своїх працівників долучитися до цієї справи. А то ччуть, що підприємці.

Олександр Миколаєць
2020-03-23 21:11:59

Сьогодні був присутній на даній нараді , читаючи коментар селищної ради обурює неправдиве висвітлення її рішень . Здебський В.Е. Повідомив що лікарня , поліція та пожежники не мають в достатній кількості засобів індивідуального захисту , дезорщинів . Та на лікарні взагалі відсутні тести на короновірус . Досягнуто рішення що місцеві Агро виробники допоможуть у придбанні даних засобів шляхом перерахування коштів на благодійну організацію , яка в подальшому перерахує кошти на закупівлю необхідних засобів . Але сайт громади просить перераховувати кошти на лікарню , я сьогодні зателефонував і об’їхати багато феремерів і агровиробників , які погодились це зробити . Як мені їм завтра дивитись у вічі, Я їм говорив одне Ви пишете інше . Я думаю зараз не час мірятися силою а час об’єднатись і допомогти людям . Тому Віталій Едуардович прошу Вас по перше висвітлювати інформацію на сайті правдиво і по друге об’єднуватись в зусиллях в боротьбі із цією страшною бідою .

Совість
2020-03-23 20:20:25

А їй все одно. Вона собі червоне платтячко приоділа, гектарчиків підібрала на дітей, які вчаться за кордоном... І так воно і було.

Небайдужий
2020-03-23 20:12:59

Пане голово все правильно, Але є пропозизія зменшити Фонд оплати праці ОТГ. Нприклад зарпобітна плата одного з ваших заступників за 2019 рік на 150 тис.грн. більша ніж у Голови Летичівської ОТГ