Фото без описуПріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

Протягом січня та лютого 2020 року Старосинявським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради з метою раннього виявлення та попередження складних життєвих обставин здійснено виїзди у населені пункти Старосинявської ОТГ, а саме: Уласово-Русанівка, Ілятка, Мисюрівка, Нова Синявка, Олексіївка, Паплинці, Гончариха, Залісся, Подоляни, Липки, Пасічна, Цимбалівка, Гречани, Харківці. Спільно із службою у справах дітей, медичними працівниками та працівниками поліції відвідано 56 сімей, в яких виховується 75 дітей. Це сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, сім’ї в яких є проблема інвалідності, сім’ї учасників АТО, сім’ї, яким призначена державна допомога при народженні дитини.

Усім сім’ям надано консультації щодо особливостей потреб дітей різного віку, підвищення виховного потенціалу батьків, попередження конфліктів у сім’ях, попередження алкоголізму, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Наголошено щодо відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Кожна сім’я повинна нести відповідальність  за належне виховання дітей та створення умов для їхнього розвитку.

Старосинявський ЦСССДМ.