Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

5 березня 2020 року     смт Стара Синява      № 23/2020-р

Про скликання 62 –ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю :

Скликати шістдесят другу позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 06 березня 2020 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява з таким порядком денним:

• Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Старосинявська центральна районна лікарня» на 2020 рік.
  • Про внесення змін до Програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
  • Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.

2. Запросити на сесію : депутатів селищної ради; голову Старосинявської РДА Вікарську Н.М.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; начальника Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області полковника поліції Когуня А.М., редактора газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                          В.Е.Здебський