Фото без описуСьогодні на подвір’ї Старосинявської гімназії №1 ім.Олександра Казмірова біля Меморіальної дошки Герою АТО/ООС відбулося вшанування пам'яті учасника бойових дій, який два роки тому загинув під час проведення антитерористичної операції. Представники державних організацій та установ, структурних підрозділів місцевого самоврядування, учні та педагоги Старосинявської гімназії №1, учасники бойових дій в зоні АТО/ООС прийшли віддати шану світлій пам'яті нашого земляка Олександра Казмірова.

Слова співчуття рідним, глибокої шани та поваги пам’яті Героя Олександра Казмірова, подяки жителям громади та Благочинному Старосинявського району Православної Церкви України Олегу Макаровському адресували у своїх виступах: керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, депутат районної ради Юрій Кравчук, заступник голови РО ГО "Яворина" Любов Сердунич, голова Старосинявської Спілки учасників АТО Віталій Бакун. Благочинний Старосинявського району Олег Макаровський провів поминальну літію за загиблим.

Вшановуючи світлу пам'ять Героя, присутні поклали живі квіти до Меморіальної дошки О.Казмірову.

Два роки тому:

1 березня 2018 року відбулося поховання військовослужбовця Збройних Сил України, уродженця Старої Синяви Казмірова Олександра Вікторовича, який загинув в результаті важкого поранення, виконуючи військовий обов’язок під час бойових дій на Сході України.

Олександр народився 21 листопада 1996 року у селищі Стара Синява. З 2003 по 2009 роки навчався у Щербанівській школі І-ІІ ступенів, а з 2009 по 2012 роки –у Старосинявській загальноосвітній школі І-ІІ ст. №1. Потім вступив до Жмеринського ВПУ за спеціальністю “Залізничний транспорт”.

17 серпня 2016 року підписав контракт із ЗСУ. Служив у 24-й окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила, яка базується у Яворові на Львівщині.  Був стрільцем-помічником гранатометника 1-го відділення 1-го взводу 6-ї роти 2-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

17 лютого 2018 року отримав важкі поранення. Вісім днів перебував у комі в реанімації Харківського госпіталю, проте до тями так і не прийшов. Помер – в ніч із 25 на 26 лютого 2018 р.

КАЗМІРОВА Олександра Вікторовича поховано у селі Шарівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Світла пам'ять воїну АТО!

Він назавжди залишиться у серцях рідних та близьких, у пам’яті старосинявців…

Відділ культури, національностей, релігій та туризму

виконкому селищної ради