Хмельницька область, Хмельницький район

ЗА ПРОДАЖ СПИРТНОГО ТА ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НЕПОВНОЛІТНЬОМУ - МІНІМАЛЬНИЙ ШТРАФ 1700 гривень

Дата: 03.02.2020 17:10

Сьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради, яке провела заступник голови адмінкомісії Оксана Бондарчук.

Участь в роботі комісії взяло 6  членів із 11. Комісія розглянула 5 протоколів про адміністративне правопорушення, складених працівниками Старосинявського відділення поліції Старокостянтинівського ВП ГУНП та Голосіївською районною державною адміністрацією в м.Києві щодо порушення жителем с.Заставці правил благоустрою (повторно).

Два протоколи за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» у смт Стара Синява та м.Київ, розглядалися випадки порушення працівниками торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами.

Порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), або торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у заборонений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування час доби, -тягне за собою накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі від 1700 до 6800 грн.

Торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами з рук, - тягне за собою накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі. Дії, передбачені частиною першою чи третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, - тягнуть за собою накладення штрафу від шестисот до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі.

Члени адмінкомісії заслухали інформацію присутніх на комісії правопорушників, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено 4 постанови про адміністративні правопорушення та надано одне попередження. Загальна  сума  штрафів склала близько 4200 грн.

За матеріалами адмінкомісії.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)