ЛІКВІДУВАЛИ ПРОРИВ МЕРЕЖІ СТАРОГО ВОДОГОНУ

Дата: 13.01.2020 16:03

Найчастіше відбуваються прориви мереж старого водопроводу, де згідно пропозицій мешканців окремих вулиць населених пунктів не оновлювали мережу водопроводу, оскільки, на думку жителів, це призвело б до зайвих клопотів…

Втім, на разі виникають факти проривів старої мережі водопроводу. Прорив мережі старого водопроводу на вулиці Центральна, що стався у с.Сьомаки,  був оперативно ліквідований працівниками КП «Старосинявський центральний водоканал №1», які виїхали на об’єкт вчасно. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш організував робочу бригаду та техніку для ліквідації наслідків проривів. Роботи  відбувалися складні,  займали чимало зусиль та часу  в зв’язку із значними обсягами виконання при складних погодних умовах проведено ремонт мережі 10м старої гілки водогону.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1» просить усіх жителів смт Стара Синява вчасно повідомляти про факти прориву мереж водопроводу за тел. +380684472060.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)