Фото без описуГотуючись до 57-ої чергової сесії у малому залі адмінбудинку проходили засідання постійних депутатських комісій: з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яку за згодою депутатів провів заступник голови комісії Володимир Кондратюк; та постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг та з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища і постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту, які провела голова освітянської комісії Галина Симчишина. Депутати детально обговорили питання порядку денного сесії, заслухали інформації доповідачів з питань:

• Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць та доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2020-2021 роки, розповів начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому селищної ради Петро Постернак;
  • Про селищний бюджет Старосинявської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, про що інформувала начальник управління фінансів виконкому селищної ради Мирослава Кузьмич;
  • Про внесення змін до структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів та витрат на їх утримання, про що повідомила керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук.

На кожній комісії депутати внесли свої доповнення і пропозиції до проектів рішень, додали ще одне питання порядку денного – Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 23.05.2018р. №11/2018 «Про затвердження Програми «Турбота» Старосинявської селищної ради на 2018-2020 роки», про що розповіла заступник селищного голови Світлана Лакуста.

У роботі комісій взяли участь: селищний голова Віталій Здебський, секретар селищної ради Наталія Гарник, керівники організацій та підприємств комунальної власності селищної ради, структурних підрозділів селищної ради та доповідачі згідно переліку питань.

Прес-служба ОТГ.