Фото без описуДиректор Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради Ірина Шостацька взяла участь в черговому засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, яка відбулася при Старосинявській районній державній адміністрації.

На порядок денний засідання комісії з питань захисту прав дитини було винесено наступні питання: про надання дозволу органу опіки та піклування на укладання договору дарування житлового будинку неповнолітньому; про визначення місця проживання малолітньої дитини з матір’ю;  щодо надання згоди органу опіки та піклування на вчинення дій, необхідних для приватизації (отримання) безоплатно у власність на ім’я малолітніх та неповнолітніх дітей земельних ділянок на території Старосинявської селищної ради Старосинявського району, Хмельницької області; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Відповідно до розглянутих питань прийнято рішення , які спрямовані на захист законних інтересів дітей, недопущення порушення їх прав.

Старосинявський ЦСССДМ.