У селі Паплинцях відбулися загальні збори громадян, на яких жителі населеного пункту порушували питання добудови мереж водопроводу в селі.

Участь у роботі зборів взяли 48 мешканців села, в.о. старости сіл Паплинці, Гончариха Юрій Скакун, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, секретар селищної ради Наталія Гарник; заступник начальника відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба, керівник агропідприємства ТОВ «Поділля –Агропродукт» Роман Марценюк.

Фото без опису

Спочатку обговорено можливість надання допомоги агропідприємством, наприклад, для закупівлі труб для водогону, оскільки уже була надана така допомога підприємством на початку будівництва водогону в селі. Питання водопостачання є найболючішою проблемою у мешканців Паплинець, влітку доводиться користуватися привозною водою, бо висихають криниці.

Виступив перший заступник селищного голови Андрій Карпушин, який поінформував, що будівництво мереж водогону розпочалося селищною радою в минулому році, кошти надійшли завдяки народному депутату України Віктору Бондарю; щоби завершити роботи, а кілометраж мереж водопроводу є одним з найбільших, де будувалися мережі водопроводів у населених пунктах громади, потрібно прикласти усі можливі зусилля. Наразі підрядна організація продовжує роботи, уже закуплено 5 км труб. Потім мешканці зможуть проводити індивідуальні підключення до мережі водопроводу.

Секретаріат зборів громадян.