Хмельницька область, Хмельницький район

РОЗПОЧАЛИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Дата: 19.11.2019 14:00

На початку листопада розпочато будівельні роботи з капітального ремонту приміщень приймального відділення КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» .

З метою контролю за дотриманням вимог чинного законодавства та ходом виконання ділянок робіт на об’єкті комунального некомерційного підприємства селищної ради «Старосинявська центральна районна лікарня» селищний голова Віталій Здебський відвідав приймальне відділення ЦРЛ, де тривають роботи, капітального ремонту відповідних площ. Відбулася робоча зустріч із працівниками-виконацями, проведено аналіз зробленого, обговорено процес та терміни виконання робіт.

На сьогодні зроблено капітальний ремонт системи опалення та каналізаційних мереж відділення. Планується заміна дверей на енергозберігаючі, облицювання стін гіпсокартоном, встелення підлоги керамічною плиткою.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить - 1 млн. 498  тис. 906 грн. Фінансування спрямовано із селищного бюджету, на даний час перераховано підрядній організації 190 тис. 500 грн. Роботи тривають.

Відділ (Інспекція ДАБІ).

Коментарі:

Справедливий АТО
2019-11-21 10:02:53

Молодець, робота робиться. Багата зроблено. А другі руки в ср.ку, і вперед за прапором і язик на бороду... Люди все бачать.

Анонім
2019-11-20 10:35:04