Фото без описуУ селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 6 жителів громади, які зверталися до голови із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

• колишній житель с.Мисюрівка звернувся за роз’ясненням щодо отримання рішення колишньої Івківської сільської ради про виділення йому, як педагогу з багаторічним стажем роботи, 1 га та 20 сотих земельної ділянки, щоби в подальшому оформити право власності на цю площу земель на території села;
  • жителька с.Заставець звернулася за порадою та допомогою щодо врегулювання питання з приводу упорядкування  меж території між сусідами і її власним будинком – зрізу дерева, яке має бути розміщене до 2 м від паркану;
  • обговорено питання капітального ремонту криниць в селах Івки, Травневе та Місюрівка, за кошти селищного бюджету відремонтовано 4 громадські криниці; в.о. старости В.Бортник порушував питання можливості ремонту огорож біля криниці;
  • Фото без описуобговорено питання щодо виділення земельних ділянок та оформлення їх належним чином: 1. від надходження заяв мешканців на отримання дозволу на розроблення документації із землеустрою; 2.отримання такого дозволу рішенням сесії; 3.виготовлення технічної документації на земельну ділянку, процедура виготовлення триває певен проміжок часу, технічна документація вартує від 2 до 3 тис. грн.; 4.отримання рішення сесії селищної ради на право власності на цю земельну ділянку; 5. процес оформлення права власності (ЦНАП, нотаріус, ін.) - 190 грн.; окремо безкоштовно оформляють право власності учасники АТО та пільговики з відповідними посвідченнями. Проте це не стосується оплати за виготовлення технічної документації.
  • Обговорено питання розгляду заяв громадян на оформлення права власності на земельні ділянки.

У роботі прийому взяли участь: перший заступник селищного голови А.Карпушин, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; начальник відділу ДАБІ Олег Ніколаєць.

Відділ організаційно-кадрової роботи

апарату селищної ради.