ВІДНОВИЛИ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗА ВИХІДНІ

Дата: 08.10.2019 15:37

У п’ятницю 4 жовтня вранці вийшов із ладу насос у каптажі на Щабельнику, що на Христосові, звідки власне і відбувається водопостачання господарських дворів та багатоквартирних будинків усього містечка Старої Синяви. Виникли збої і в самому програмному забезпеченні, внаслідок чого сталися перебої із водопостачанням, а на вулицях Лисогори – Сковороди, Глінки та Довженка не було води…

Працівники КП «Старосинявський центральний водоканал №1» спільно із майстром з м.Вінниці протягом суботи і неділі 05.10 і 06.10.2019 р. працювали на об’єкті над усуненням цих недоліків, спільними зусиллями відновили програмне забезпечення на станції керування насосом.

Старосинявська селищна рада, комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» дякують усім мешканцям - користувачам води за розуміння і терпіння у цій непростій ситуації; було мобілізовано максимум спільних зусиль, щоби оперативно відновити обладнання та налагодити безперебійне водопостачання.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)