Відбулось засідання спілки учасників АТО

Дата: 08.10.2019 14:53

8 жовтня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове засідання громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО». В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, заступник начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Наталія Дзюба, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Полюляк.

На засіданні обговорили ряд актуальних питань, які піднімали учасники АТО та ООС, зокрема: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, забезпечення житлом, санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації, надання пільг на житлово-комунальні послуги, надання одноразової грошової допомоги з бюджету Старосинявської селищної ради та інші питання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)