Дата: 26.09.2019 14:12

Увага!!! Для всіх платників податків і зборів!!! Нові рахунки для сплати податків і зборів!!!

Управління фінансів виконавчого комітету Старосинявської селищної ради інформує, що з 01.10.2019р. вступають в дію рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів до місцевого та державних бюджетів відповідно до стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) згідно з постановою Правління Національного банку України від 28.12.2018 року №162.

З 01.10.2019р. до 31.102019р. діятиме перехідний період, а з 01.11.2019р. зарахування платежів буде здійснюватись тільки на рахунки за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів).

Інформація щодо реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN розміщені на Веб-порталі Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua на сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області в рубриці «Реквізити рахунків».