ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 26.09.2019 14:08

Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал №1» інформує про те, що в умовах постійного зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам для вироблення (створення) послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Це, в свою чергу, негативно відобразилося на діяльності КП Старосинявський центральний водоканал №1, стані систем централізованого водопостачання та водовідведення, якості надання послуг споживачам, функціонуванні галузі в цілому, тому підприємство має намір провести коригування тарифів по смт. Стара Синява із водопостачання з 11,67 грн. за 1 куб. м. на 29,7 грн. за 1 куб. м. для населення та із водовідведенню з 12,81 грн. за 1 куб. м. на 40,75 грн. за 1 куб. м. та встановлення нового тарифу по селах у розмірі 20,77 грн за 1 куб. м.

КП «Старосинявський центральний водоканал №1»

Коментарі:

Житель
2019-09-29 09:59:26

Ви що з глузду з'іхали? Для села такі ціни, для пенсіонерів і безробітних, тому що роботи для більшості немає, схаменіться вельмишановні пани!

Житель селища
2019-09-26 19:48:44

Таке відчуття, що водопостачання по таким цінам прославить Старосинявську ОТГ на всю Україну! Браво! В Хмельницькому було скориговано в цьому місяці з 8,98 грн. до 9,78 грн. куб.!!!! Синява в Сахарі???