З  метою надання  медико-консультативної допомоги місцевим жителям  відбувся виїзд сімейного лікаря Пасічнянської АЗП/СМ Чирви Наталії Володимирівни в село Мисюрівка. Сімейний лікар оглянула 32 дитини Мисюрівської гімназії, 15 дітей дитячого садочку «Веселка», на ФАПі оглянуто 17 дорослих, проведено діагностичні обстеження (пульсоксиметрія, визначення цукру крові глюкометром, запис ЕКГ). Надано професійні медичні консультації.

Здійснено 4 обстеження вдома пацієнтів, які за станом здоров’я не змогли з’явитися на прийом самостійно. Нагадуємо, що продовжуються виїзди медичних бригад КНП «Старосинявський ЦПМСД» на фельдшерські пункти й амбулаторії об’єднаної територіальної громади, де відсутні медичні працівники.

КНП «Старосинявський ЦПМСД»