СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 06.09.2019 18:14

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський.  На прийомі побувало 15  жителів громади, які зверталися до голови громади з  актуальними питаннями сьогодення:

•    обговорення питання оформлення земельної документації на виділення по 2 га земель сільськогосподарського призначення жителям с.Олексіївка та с.Паплинці;
•    колективне звернення жителів багатоквартирного будинку №38  на вулиці Івана Франка смт Стара Синява щодо можливості надання допомоги в ремонті даху будинку та благоустрою прилеглої території –
про що було надано чітке роз’яснення відділом  комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради, що згідно діючого законодавства жителі багатоквартирного будинку є повноцінними власниками квартир і несуть самостійно відповідальність за власне майно та благоустрій територій, прилеглих до будинку. Підрядні організації, які мають відповідні ліцензії та дозволи на проведення висотних робіт, проведення підрядних робіт із благоустрою можуть надати професійну допомогу згідно заключних договорів підряду. Частково їхні замовлення можуть виконати комунальні підприємства комунгосп та водоканал, але суми за виконані роботи мають обумовити самі ж власники будинків і вирішити подібні питання спільно.

•    Обговорено питання належного водопостачання в с.Лисанівці  на вул.Молодіжна – від регулювання відповідного тиску води;
•    обговорили шляхи  врегулювання оренди приміщення для працівника відділу статистики;
•    обговорено організацію та проведення ветеранської конференції у жовтні;
•  обговорено питання про проведення престольного свята в с.Пилявка та налагодження безперебійного водопостачання;
•    виділення грошової  одноразової допомоги на лікування важкохворому.

Доручено керівникам відділів та комунальних підприємств селищної ради вивчити поставлені питання, обґрунтувати та надати роз’яснення щодо їх вирішення; враховуючи економічне обґрунтування  та виконати завдання.

КП «Старосинявський комунгосп»  та КП «Старосинявський  центральний водоканал №1» та відділу  комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради  - провести загальні збори мешканців будинку №38, обговорити обсяги робіт й  організувати  їх виконання.

У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, керуючий справами апарату селищної ради  Оксана Бондарчук;  начальник відділу  комунального майна, житлово-комунального господарства та інфраструктури виконкому селищної ради Володимир Мельник; дільничний офіцер поліції Старосинявського відділення поліції С.Хоменко; начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)