АКЦІЯ «Готуємо дітей до школи»

Дата: 06.09.2019 17:53

Старосинявський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради щороку протягом серпня проводить благодійну акцію «Готуємо дітей до школи».

Головною метою акції є - забезпечення дітей шкільного та дошкільного  віку з родин, які опинилися в складних життєвих обставинах, необхідними речами для початку нового навчального року.

Напередодні нового навчального року працівники Старосинявського ЦСССДМ відвідали сім’ї, в яких 39 дітей отримали  одяг, взуття,  шкільне приладдя та канцтовари.   Всі речі були адресно передані сім’ям. Завдяки наданій благодійній допомозі діти та підлітки отримали можливість підготуватися до нового навчального року.

Ми впевнені, що ця допомога стане вагомим стимулом для наших дітей у новому навчальному році.

Старосинявський ЦСССДМ висловлює щиру подяку Старосинявській селищній раді, Хмельницькому обласному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та всім не байдужим  громадянам-благодійникам  за турботу до наших дітей.

За інформацією Старосинявського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Старосинявської селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)