20 серпня в селищній раді відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин. Члени виконкому розглянули такі питання:

• Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  • Про занесення портретів кращих працівників підприємств, установ та організацій на Дошку Пошани Старосинявської селищної ради.
  • Про затвердження Бюджетного регламенту щодо складання, порядку розгляду та затвердження бюджету Старосинявської селищної ради, внесення змін до нього та подання звітності про виконання селищного бюджету.
  • Про затвердження актів обстеження зелених насаджень та надання дозволу на зріз дерев на території селищної ради.
  • Про присвоєння та уточнення поштових адрес.
  • Про постановку на квартирний облік.

По кожному з розглянутих питань члени виконавчого комітету прийняли відповідні рішення.