Відповідно до графіку прийому громадян, щоп’ятниці з 9 до 12 години Старосинявський селищний голова Віталій Здебський проводить особистий прийом громадян. Сьогодні, 16 серпня, на прийомі в селищного голови побувало 4 жителі громади, які піднімали ряд питань, зокрема:

Фото без опису

• перенесення Йосипівського сільського клубу з приміщення, яке потребує капітального ремонту, в приміщення, де знаходиться сільський ФАП;
  • підключення домогосподарств жителів багатоквартирних будинків с. Йосипівка до сільського водогону;
  • вирішення конфлікту між сусідами та інші питання.

Селищний голова дав доручення заступникам селищного голови, відповідним керівникам структурних підрозділів виконавчого комітенту та керівникам комунальних підприємств селищної ради вивчити та вирішити дані питання, про що повідомити заявників.