Школа локальної демократії 2.0

Дата: 12.08.2019 10:41

Громадських активістів, службовців органів місцевого самоврядування та депутатів запрошують сформувати Команди змін у своїх громадах та пройти навчання у “Школі локальної демократії 2.0.” Взяти участь зможуть команди з об’єднаних громад Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської або Волинської областей, до яких входять 3 особи (представник громадської організації або громадський активіст, депутат місцевої ради, працівник виконавчих органів місцевої ради).

Деталі: https://www.prostir.ua/?grants=startuvav-vidbir-do-shkoly-lokalnoji-demokratiji-2-0&fbclid=IwAR1PMzOwu0eton3ImeKm1rgkgv4jOArmAnjKZRhsAPwFcYlmQ4htQ-UbqrQ