Фото без описуУкраїна входить до числа тих європейських країн, у яких населення пенсійного віку складає значну частину. На 10 млн. працездатного населення припадає в країні 12 млн. пенсіонерів. У нашій країні досі існує старе законодавство, яке відображає відношення до пенсіонерів, як до людей похилого віку та пропонує пенсіонерам лише соціальний захист та пенсійне забезпечення. Пенсія — це єдине джерело доходу пересічного українця в похилому віці.

У співпраці з громадськими організаціями, за ініціативи ГО «Золоті Роки» у місті в 2018р. почали напрацьовувати Стратегію підтримки та розвитку людей поважного віку, ініційовано цілу низку цікавих програм та проектів, як на міському, так і на регіональному та державному рівнях.

Враховуючи це, виникла необхідність формування комунікативної платформи, яка б дозволила окреслити актуальні для людей поважного віку питання та ініціювати зміни до застарілого законодавства в Україні.

Форум – найкращий майданчик, де можна обмінятись найкращими практиками, досвідом, розвивати актуальні напрямки роботи для людей поважного віку, розкрити і зберегти життєвий потенціал людей поважного віку, сприяти забезпеченню їх самореалізації у всіх сферах життя для задоволення особистих потреб, уподобань, залучення до процесів управління містом, опікунської підтримки і відкритого самовираження з метою гармонійного розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування в Україні.

Форум сприятиме поглибленню поваги до людей старшого віку, розумінню їх ресурсності, життєвого потенціалу, бажанню консолідувати зусилля на всіх рівнях.

Проект передбачає проведення Всеукраїнського форуму можливостей людей поважного та Міжнародної зустрічі фестивалю.

Під час Форуму, який об’єднає понад 1000 учасників з усіх регіонів України та з поза її меж, буде представлен 16 панелей:

  • міжнародний досвід та співпраця;
  • неформальна освіта людей поважного віку;
  • зустріч-фестиваль нових можливостей людей старшого віку «Золоті роки 2019»;
  • стратегія підтримки та розвитку людей поважного віку;
  • «Держава-це Я!»;
  • фінансова грамотність та соціальне підприємництво…………..

 

Реалізація Форуму.

Цільова аудиторія : 50 +;

Кількість учасників: форум – 1 000 осіб та фестиваль 500 осіб;

Тривалість проекту лютий-жовтень 2019р., етап підготовки лютий-серпень 2019р.

Дата проведення 22.09-24.09.2019р.