Хмельницька область, Хмельницький район

Про скликання 51–ї позачергової сесії Старосинявської селищної ради VII скликання

Дата: 05.08.2019 17:28

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

05 серпня 2019 року смт Стара Синява № 48/2019-р

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктом 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та у зв’язку з необхідністю:

1. Скликати п’ятдесят першу позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІ скликання 07 серпня 2019 року о 10 годині ранку в адмінбудинку (великий зал) смт. Стара Синява вулиця Івана Франка, 8 з таким порядком денним:

• 1. Про внесення змін до рішення № 01/2018 від 10 серпня 2018 року «Про розмір ставок орендної плати за землю на території Старосинявської селищної ради».
  • 2. Про затвердження Акту прийому-передачі основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, медикаментів, господарських матеріалів, паливно-мастильних матеріалів та запчастин по Старосинявській центральній районній лікарні станом на 01 серпня 2019 року.
  • 3. РІЗНЕ. Розгляд звернення жителів смт. Стара Синява (мікрорайон Лисогора)

2. Запросити на сесію: депутатів селищної ради; першого заступника голови Старосинявської РДА Вікарську Н.М.; голову Старосинявської районної ради Олійника В.В.; керівників установ та організацій: головного лікаря КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» Макогонського В.М.; редактора газети «Колос» Білоус Н.Б., виконуючих обов’язки старост; представники громадськості.

3. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                          В.Е.Здебський