Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ 50-ту СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 01.08.2019 15:22

31 липня в сесійному залі відбулося пленарне засідання 50-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 15 депутатів із 26. Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Володимир Кондратюк, Марія Омельчак та Наталія Чукань. Головою лічильної комісії обрано Володимира Кондратюка.

Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію депутатських комісій щодо внесення змін до порядку денного сесії та зняли з порядку денного сесії питання:

• Про внесення змін до договору оренди землі.
  • Про відмову в поновленні терміну дії договору оренди землі від 18.11.2008 року.
  • Про відмову в поновленні терміну дії договору оренди землі від 23.02.2007 року
  • Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Також підтримали пропозицію депутатів Віталія Дроздовського, Олега Лучіцького, Юрія Гурина додатково включити в порядок денний сесії питання три питання:

• Про поновлення договору оренди
  • Про розгляд звернення жителів смт. Стара Синява щодо проведення ремонту дороги комунальної власності по вул. Є.Шапко.

Депутати детально опрацювали 31 проект та прийняли 29 рішень стосовно земельних питань.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.

Коментарі:

Анонім
2019-08-21 10:24:56

Все вірно. Сволоту в Синяві "не спинити!!!" Та на нахабні плечі і знаходиться клинок.

Злий Бандерівець
2019-08-05 11:41:02

От якби більшість обранців хоча б приблизно орієнтувались у діючому законодавстві, як голова, та готувались предметно , а не на емоціях та особистих амбіціях до розгляду питань сесії, то впевнений, що ПОРЯДОК у ОТГ був би у всіх ключових питаннях. Як говорив колишній вождь, потрібно "Вчитись, вчитись і ще раз вчитись ..."

Депутату
2019-08-05 01:49:28

Ви бере участь у роботі сесії сам перед для покращення життя громади. Не хочете працювати для громади - до побачення!!

добрий
2019-08-05 01:46:31

Ррівень у Здебського є, а порядку в ОТГ нема, парадокс.

Депутат
2019-08-04 15:02:46

Через таких депутатів, як Валентин Дроздовський, Віталій Дроздовський не хочеться брати участь в роботі сесіі, через іх негідну поведінку. Прикро було чути про те, що ім повинні затвердити мінімальну ставку налогу на землю, а всім решту по максимому, це так дбають про виборців! Геть таких депутатів- дебілів!

Злий Бандерівець
2019-08-01 16:31:51

Вкотре переконуюсь у компетентності Здебського В.Е. та дивуюсь впертому популізму та правовому нігілізмі Гурина Ю.В. Юрко! Досить піаритись.Погодься, що не доріс ти до рівня голови ОТГ. Займись краще чимось, в чому ти розумієшся.