Фото без опису31 липня в сесійному залі відбулося пленарне засідання 50-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 15 депутатів із 26. Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Володимир Кондратюк, Марія Омельчак та Наталія Чукань. Головою лічильної комісії обрано Володимира Кондратюка.

Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію депутатських комісій щодо внесення змін до порядку денного сесії та зняли з порядку денного сесії питання:

• Про внесення змін до договору оренди землі.
  • Про відмову в поновленні терміну дії договору оренди землі від 18.11.2008 року.
  • Про відмову в поновленні терміну дії договору оренди землі від 23.02.2007 року
  • Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

Фото без опису

Також підтримали пропозицію депутатів Віталія Дроздовського, Олега Лучіцького, Юрія Гурина додатково включити в порядок денний сесії питання три питання:

• Про поновлення договору оренди
  • Про розгляд звернення жителів смт. Стара Синява щодо проведення ремонту дороги комунальної власності по вул. Є.Шапко.

Депутати детально опрацювали 31 проект та прийняли 29 рішень стосовно земельних питань.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.