АДРЕСУВАЛИ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 05.07.2019 14:52

Уже стало традицією щороку відзначати професійне свято захисників законності та порядку - День національної поліції. Голова об’єднаної територіальної громади Віталій Здебський, голова районної державної адміністрації Василь Франчук, голова районної ради Василь Олійник та керівники установ та організацій привітали колектив Старосинявського відділення Старокостянтинівського відділу Національної поліції з професійним святом «Днем національної поліції України» та нагородили спільними грамотами кращих працівників поліції.

Селищний голова Віталій Здебський нагородив грамотами Старосинявської селищної ради:

• Дулєпова Сергія Олександровича – майора поліції, начальника Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області;
  • Поповича Віктора Івановича  - підполковника поліції , начальника сектору превенції Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області;
  • Майданевича Олександра Леонідовича  - капітана поліції, старшого дільничного офіцера  поліції сектору  превенції  Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області;
  • Коржика  Олександра Олександровича – лейтенанта поліції,  дільничного офіцера  поліції   сектору   превенції      Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області;
  • Литвинюка  Михайла Івановича – старшого лейтенанта ,інспектора ювенальної превенції сектору превенції    Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області;
  • Вишинського В’ячеслава Вікторовича – капітана поліції, начальника сектору реагування патрульної поліції №3 Старосинявського відділення поліції  Старокостянтинівського відділення поліції ГУНП в Хмельницькій області.
  • Синкович Артема Валерійовича  -  лейтенанта поліції,оперуповноваженого сектору  кримінальної поліції Старосинявського ВП  Старокостянтинівського ВП   ГУНП в Хмельницькій області.

З історії свята:

День Національної поліції України — свято України. Відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97.

До 2018 року зазначене свято відзначалося 4 серпня — у день підписання Президентом України Закону України «Про Національну поліцію».

Свято було встановлено в Україні «Ураховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку…» згідно з Указом Президента України «Про День Національної поліції України» від 9 грудня 2015 р. № 693/2015, та відзначалося спочатку 4 серпня — у день підписання Президентом Закону України «Про Національну поліцію». Раніше, як правило, професійні свята встановлювалися виходячи з дня прийняття того чи іншого закону.

Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 внесено зміну до Указу Президента України від 9 грудня 2015 року № 693, яким встановлено, що День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня — на честь події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Відділ організаційно-кадрової роботи.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)