ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З УПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ НА БЕРЕЗІ ІКВИ

Дата: 04.07.2019 17:34

Голова громади Віталій Здебський провів чергове засідання  організаційного комітету з питань благоустрою місця проведення свята Івана Купала на березі річки Ікви. Участь в оргкомітеті взяли відповідальні працівники та керівники служб – РС ДСНС, РЕМ, відділ культури, національностей, релігій та туризму виконавчого комітету селищної ради, Територіального центру, КП "Старосинявський комунгосп", рятувальники МПК с.Заставець та працівники селищної ради.

Визначено місце встановлення сцени, розміщення обрядового багаття, обговорено актуальні питання  організації свята на лівому  березі річки Ікви, проводяться роботи із упорядкування території: обкошування трав, вивезення сміття. Враховано специфіку та час проведення, обговорено правила безпеки на воді, організацію  правопорядку та безпеки, ін.

Захід відбудеться 6 липня 2019 року о 18.00 год на березі р.Ікви у Старій Синяві.

Оргкомітет.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)