ОПЕРАТИВНО ЛІКВІДУВАЛИ «ПРОРИВИ»

Дата: 10.06.2019 17:46

Сьогодні зранку у комунальне підприємство Старосинявської селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» надійшли повідомлення жителів вулиць Толстого та Ватутіна у смт Старій Синяві щодо виникнення аварійних ситуацій внаслідок «проривів» труб «старого водогону». Мешканці скаржилися на можливі перебої з водопостачанням.  Працівники водоканалу відразу виїхали на місця «проривів» і розпочали роботи з їх ліквідації; задіяно робочу техніку підприємства.

До кінця робочого дня наслідки ліквідовано.

Шановні жителі Старої Синяви! Комунальне підприємство «Старосинявський центральний водоканал № 1» повідомляє вас, що в селищі проводиться підключення абонентів до нової мережі водопостачання, збудованої Старосинявською селищною радою відповідно до виданих технічних умов. У зв’язку з тим, що існуючі старі мережі водогону побудовані 40-60 років потому, що з часом призводить до частих проривів мереж, відповідно їх ремонт призводить до втрат води і відповідно нанесенню збитків підприємству.

З 1 жовтня 2019 року водопостачання мережею старого водогону буде припинено з переходом на новий водогін.

Заяви мешканців реєструються КП «Старосинявський ЦВК №1».

КП «Старосинявський ЦВК №1»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)