ДЕНЬ ВИШИВАНКИ У СТАРОСИНЯВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.05.2019 17:46

День вишиванки виявився справді яскравим та різнобарвним святом: в рамках заходів, організованих селищною радою, звучали мелодійні українські пісні, захоплювали енергійні народні танці, вражали виставки вишиванок відомих майстринь Старосинявської громади, висаджувалися різноманітні квіти.

Серед безлічі дат особливої атмосфери набуває день, коли українці одягають вишиванки, щоби підкреслити важливість єдності та культурного відродження багатонаціонального українського народу, виразити любов до країни і з Україною в серці йти життєвим шляхом. У цей день учнівська молодь Старосинявського НВК, Заставецької філії І-ІІ ст. та Старосинявскької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 крокувала центром селища у вишиванках із Національним Прапором України та блакитно-жовтими стрічками до центральної площі селища, де відбувалися заходи з нагоди Дня вишиванки.

Учасники акції стали на площі, утворюючи Національний Герб України – Тризуб, ведучі розповіли про важливість свята, представили виконавців творчих номерів: у виконанні Дирини Гингазової, тріо районного Будинку культури, танцювального гуртка Старосинявської ДМШ, учнів Старосинявського НВК. Ведучі оголосили про проходження виставки вишиванок у фойє районного Будинку культури відомих майстринь української вишиванки: Лілії Скрипник, Марії Макаровської, Людмили Гуриної, які більше 30 років дарують нам прекрасне мистецтво української вишивки.

Керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук привітала усіх зі святом і вручила від селищної ради майстриням Подяки, Грамоту селищної ради представниці молодшого покоління Анастасії Федорчук, учениці Старосинявського НВК.

Ведучі оголосили акцію «Краса врятує світ», яка проводилася об’єднаною територіальною громадою з нагоди Дня вишиванки та Дня Європи. Працівники селищної ради закупили самостійно різноманітні квіти і разом із працівниками комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» та молоддю краю висадили в парку біля Знаку чорнобильцям: троянди, чорнобривці, сальвії, флокси та барвінки. Участь в акції взяли: від молодого покоління – Богдана Шрубківська, учениця 9 класу Старосинявського НВК; Даряна Сорока, учениця 9-го класу Старосинявської ЗОШ І-ІІІ ст. №1; Вікторія Куцман, учениця Заставецької філії ЗОШ І-ІІ ст. Старосинявського НВК; працівники селищної ради, працівники КП «Старосинявського комунгоспу», депутат районної ради Микола Маліновський та учасники акції.

Старосинявський РБК.

Коментарі:

Злий Бандерівець
2019-05-17 16:01:46

Цілком згоден! Ще якби підставляли плече, а не підніжки очільники РДА, про Стару Синяву знали б далеко за межами області.

Аліна Баца
2019-05-17 13:38:29

Хто б, що не говорив, але зміни в селищі відбуваються на краще. Прихід новоі команди на чолі з Віталієм Здебським демонструє позитивні зміни.