ПОКЛАЛИ КВІТИ ДО МОГИЛИ НЕВІДОМОГО СОЛДАТА

Дата: 11.05.2019 15:01

Щороку вже склалася традиція – у травневі дні пам’яті жителі селища приходять на могили невідомих солдатів на Христосові, щоби вшанувати пам'ять загиблих.

Ініціатором встановлення пам’ятників невідомим солдатам був голова профспілки Старосинявського РЕМ Микола Фесько, колективом РЕМ підтримано ідею та встановлено пам’ятників ще на початку 2008 року, а прихожани Свято-Покровського храму із Благочинним району Олегом Макаровським постійно підтримували благоустрій пам’ятного місця.

Цього року до могили невідомим солдатам прийшли селищний голова Віталій Здебський, перший заступник голови райдержадміністрації Надія Вікарська, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Балла, директор Старосинявського РЕМу Олег Черниш, працівники райдержадміністрації, селищної ради, електромережі, прихожани Української Православної церкви і поклали квіти до могил невідомих солдатів, вшановуючи їх пам'ять.

Благочинний Старосинявського району, митрофорний протоієрей УПЦ КП Олег Макаровський провів поминальну літію, наголошував на найвищих людських цінностях - поваги та взаєморозуміння один до одного, миру та злагоди у спільній справі на розвиток країни, громади.

Зі словами подяки та шани звернувся до присутніх директор Старосинявського РЕМу Олег Черниш.

Пам'ять загиблих воїнів вшановано хвилиною мовчання, покладено до могил живі квіти.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)