СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВІДВІДАВ ВЕТЕРАНІВ ВДОМА

Дата: 11.05.2019 14:21

Після завершення заходів з нагоди Великої Перемоги у Другій світовій війні селищний голова Віталій Здебський відвідав ветеранів Великої Вітчизняної війни вдома, вручив подарунки та вітальні короваї. На території об’єднаної територіальної громади проживає вісім учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни. Історичні події війни залишили свій слід - четверо ветеранів не мали сил та здоров’я побувати на заходах в центрі Старої Синяви, тому селищним головою Віталієм Здебським організовано поїздку до тих фронтовиків, які не змогли прибути до центру громади. Інших ветеранів було транспортом довезено до центру.

У селі Заставці селищний голова відвідав Вавіровського Миколу Івановича та Кота Івана Трохимовича 1926 р.н., у селі Рідкодуб зустрівся із учасником бойових дій Кравчуком Андрійом Михайловичем 1925 р.н., у селі Мисюрівка побував у Заїки Григорія Яковича 1927 р.н., у селі Пилявка відвідав Цирульника Федора Афасійовича, 1927 р.н.; під час зустрічі поспілкувався із старожилами, вручив подарунки та вітальні короваї. Ветерани поділилися спогадами про ті далекі часи.

Прес-служба ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)